„DigiState“ siūlo keletą skirtingų įrankių Jūsų svetainės administravimui ir valdymui. Šių įrankių pagalba galite optimizuoti svetainės veikimą ir pagerinti naršymo patirtį jos vartotojams. Jei turite klausimų – visuomet esame pasirengę padėti.

„Magento“

„Magento“ – tai elektroninės komercijos sistema, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems naudotojams suteikianti galimybę sukurti savo elektroninę parduotuvę. „Magento“ hostingas turi tam tikrų specifinių ypatumų – „DigiState“ išmano ir „Magento“ programavimą, ir „Magento“ hostingą, todėl gali pagelbėti patalpinant Jūsų naująjį el. komercijos projektą.

„WordPress“

„WordPress“ – tai turinio valdymo sistema (TVS) ir svetainių kūrimo įrankis, naudojamas tinklaraščiams, svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms kurti bei valdyti. „DigiState“ specialistai turi reikiamų „WordPress“ žinių, kad galėtų padėti patalpinti Jūsų projektą.

„DirectAdmin“

„DirectAdmin“ – tai populiari hostingo valdymo panelė, kurią naudojame bendrai naudojamų serverių (angl. shared servers) priežiūrai ir valdymui.

„Joomla“

„Joomla“ – tai dar viena plačiai paplitusi atvirojo kodo turinio valdymo sistema (TVS). Svetainių programuotojai dažnai renkasi būtent šią TVS savo projektų vystymui. „DigiState“ gali suteikti hostingo platformą, kad „Joomla“ projektas galėtų veikti greitai ir be trukdžių.

XEN

XEN – tai programinė įranga, kurią naudojame savo serverių virtaulizacijai. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie XEN.

PHP

PHP – tai plačiai paplitusi programavimo kalba, kurią naudoja daugelis svetainių programuotojų. „DigiState“ palaikymas įtrauktas į visus siūlomus hostingo paketus.

„Drupal“

„Drupal“, kaip ir „Joomla“, yra svetainių turinio valdymo sistema (TVS). „Dupal“ reikalauja specifinių žinių šios TVS hostingui. „DigiState“ specialistai puikiai išmano darbą su šia turinio valdymo sistema, jos hostingu ir yra pasiruošę padėti.

Turite klausimų apie aukščiau išvardintus įrankius ir produktus? Susisiekite su mumis – esame pasirengę suteikti nemokamą konsultaciją ir padėti patalpinti Jūsų projektą!