„Microsoft 365“ produktyviam darbui

Šiais laikais modernių įrankių pagalba galite dirbti bet kur: biure, keliaudami ar iš namų bei naudodami bet kokį įrenginį: išmanųjį telefoną, kompiuterį ar planšetę. Tai tampa įmanoma su „Microsoft 365”  (neseniai dar vadintu „Office 365”) įrankių paketu – naudodamiesi „Microsoft 365”, visada naudosite naujausias gerai pažįstamų „Microsoft Office“ programų versijas bei galėsite dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio.

Informacijos mastams nuolat augant, tampa gyvybiškai svarbu naudotis įrankiais, kurie užtikrina sklandų informacijos dalijimąsi: su „SharePoint“ dokumentai bus saugomi debesyje, o Jūs kartu su kolegomis juos pasiekti galėsite internetu kad ir kur bebūtumėte. Dar daugiau, „Microsoft 365” suteikia net 50 GB talpos el. pašto dėžutę bei 1 TB talpos „OneDrive“ asmeninių dokumentų saugyklą.

„Mes padedame kompanijoms pradėti naudoti „Microsoft 365” sprendimą – ne tik atliekame migracijos ir diegimo darbus, bet ir supažindiname su naudojimu ir jo galimybėmis.”

Paprastas ir saugus failų dalijimasis

Naudojant „Microsoft 365”, dalintis failais su kolegomis taps kur kas patogiau: galite suteikti prieigą prie failų tik tam, su kuo jais norite dalintis – tai gali būti ne tik kolega, bet ir tiekėjas ar Jūsų klientas. Su „Microsoft 365” galėsite kontroliuoti duomenų srautus ir priėjimą prie jų.

Atsarginis kopijavimas debesyje

Naudojantis „Microsoft 365” paketu, Jūsų failai ir jų atsarginės kopijos bus saugomos „Microsoft“ duomenų centruose, todėl ženkliai sumažės duomenų praradimo rizika netyčia juos ištrynus. Su „Microsoft 365” visuomet galėsite atstatyti ankstesnę failo versiją ar failą atkurti iš atsarginės kopijos.

Licencijų valdymas

„Microsoft 365” licencijų valdymas yra kur kas paprastesnis nei įprastų „Microsoft Office“ licencijų, pasklidusių po visus organizacijos kompiuterius, valdymas. Su „Microsoft 365” licencijos valdomos vienos administratoriaus panelės pagalba, nauja licencija gali būti pridedama vos keliais pelės klavišo paspaudimais naujam darbuotojui prisijungus prie kompanijos ar įsigijus naują kompiuterį.

Trumpai, pagrindiniai „Microsoft 365“ privalumai yra šie:

  • Visuomet naudosite naujausias „Microsoft Office“ aplikacijų versijas;
  • Nuolat dirbsite su naujausiomis dokumentų versijomis, galėsite pamiršti apie atnaujintų dokumentų versijų siuntinėjimą kolegoms;
  • Darbas kartu su kolegomis ties tuo pačiu dokumentu taps paprastas kaip 1-2-3;
  • 1 TB talpykla debesyje kiekvienam naudotojui;
  • 50 GB talpos el. pašto dėžutė kiekvienam naudotojui;
  • Paprastas licencijų valdymas.

Microsoft 365

Kodėl verta bendradarbiauti su „DigiState“ diegiant „Microsoft 365” sprendimą?

„Microsoft“ ir „DigiState“ bendradarbiauja jau ilgus metus diegiant įvairiausius „Microsoft“ sprendimus. Dar daugiau, pasak ISPgids.com, „DigiState“ klientai pasitenkinimą paslaugų teikimu vertina 100 iš 100!

Svarstote, ar „Microsoft 365“ sprendimas yra tinkamas Jūsų kompanijai? Susisiekite su „DigiState“ nemokamai konsultacijai!