Viešasis debesis – kas efektyviau: pasidaryk pats ar pasitikėk profesionalu?

Nėra vienodų debesijos sprendimų. Vedini savo techninės filosofijos ir patirties, mes naudojame „Citrix“ virtualizacijos platformą, kai kiti prioritetą teikia „VMWare“ ar „Hyper-V“ virtualizacijai. Kad ir kuri platforma būtų pasirinkta, svarbiausia – hostingo paslaugos, kai hostingas visuomet veikia be trukdžių, o jo valdymu rūpinasi profesionalai, kuriais galite pasitikėti.

Tarptautiniams projektams „DigiState“ siūlo viešojo debesies (angl. public cloud) valdymo paslaugas, nesvarbu, kokį debesį pasirinkote – „DigiState“ padės pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį. Šiuo atveju „DigiState“ atsako už nuolatinį operacinės sistemos ir aplikacijų pasiekiamumą bei valdymą, o infrastruktūros teikėjas – už fizinių serverių valdymą (IaaS – Infrastructure as a Service modelis).

Visuomet žinosite, ko galite tikėtis iš infrastruktūros tiekėjo, ir galėsite būti ramūs, kad „DigiState“ komanda pasirūpins Jūsų tarptautiniais projektais, jų monitoringu ir pakankamu resursų kiekiu.

Planuojate savo projektus talpinti „Rackspace“, „Google Cloud Platform“, „Microsoft Azure“, „Amazon Web Services“ ar kituose viešuosiuose debesyse? „DigiState“ komanda gali ne tik tinkamai sukonfigūruoti aplinką ir valdyti Jūsų infrastruktūrą, bet ir pakonsultuoti, užsakyti reikiamas trečiųjų šalių paslaugas.

Kada verta rinktis viešąjį debesį?

Viešojo debesies kaina gali stipriai įvairuoti, o kartais būti išties aukšta, tačiau tam tikrais atvejais viešasis debesis gali pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pavyzdžiui:

  • Esate reklamos agentūra ir planuojate paleisti reklamos kampaniją kelių šalių ar viso pasaulio mastu;
  • Dabartinis hostingo paslaugų teikėjas rūpinasi Jūsų technine įranga, tačiau nesugeba palaikyti operacinės sistemos;
  • Dėl teisinių priežasčių privalote laikyti savo hostingo platformą užsienyje;
  • Trečiųjų šalių hostingas ir „DigiState“ priežiūros bei valdymo paslaugos, atlikus skaičiavimus, yra finansiškai priimtiniausias būdas.

Norite sužinoti daugiau apie viešąjį debesį, jo valdymą ir galimus techninius sprendimus? Susisiekite su „DigiState“ komanda.