Profesionalus hostingas Jūsų svetainės sėkmei

Jei turite puikią idėją naujai svetainei, tuomet mažiausia, ko Jums prireiks – tai hostingo aplinkos ir domeno vardo. Profesionalaus hostingo tiekėjas „DigiState“ pasiūlys hostingo paslaugų paketą, pritaikytą Jūsų svetainei ar aplikacijai.

Didžioji dalis hostingo industrijos kompanijų siūlo plačią hostingo paslaugų įvairovę, taip pat įvairuoja ir paslaugų kaina bei kokybė. „DigiState“ išskirtinumas – aukščiausios kokybės paslaugos bei asmeninis dėmesys ir betarpiškas bendravimas.

Profesionalus hostingas „DigiState“:

  • Tinkamas naudojant įvairiais turinio valdymo sistemas (TVS): „Magento“, „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir kt.;
  • Pritaikytas pagal keliamus techninius reikalavimus;
  • Asmeninis dėmesys Jūsų projektui;
  • Jokių nenumatytų išlaidų ar netikėtų sąskaitų;
  • Garantuojamas nuolatinis svetainės pasiekiamumas.

Mūsų tikslas – teikti itin aukštos kokybės paslaugas bei skirti asmeninį dėmesį kiekvieno kliento projektui. Mes nesiekiame pasiūlyti mažiausios kainos rinkoje, nes orientuojamės į paslaugų kokybę. Erzina roboto balsas kitame ragelio gale, kai prireikia pagalbos? Nenorite gaišti savo laiko laukdami, kol jus aptarnaus? „DigiState“ minėtų erzinančių dalykų nerasite – paskambinę visuomet iškart bendrausite su aukštos kvalifikacijos hostingo profesionalu, kuris tuojau pat atsakys į Jūsų klausimus ir iškart padės išspręsti problemą.

„DigiState“ – kokybiškas profesionalus hostingas už prieinamą kainą

Mūsų orientacija – kokybė. Vedami šios filosofijos, mes susipažįstame su kiekvieno kliento infrastruktūra: įsigiliname į naudojamas technologijas, konfigūracijas, susipažįstame su verslo modeliu bei turimais vidiniais kompanijos IT resursais. Tai ne tik sutaupo laiko, bet ir užkerta kelią nusivylimams ateityje.

DigiState makes the difference in accessible hosting

Stebėdami kiekvieno iš savo klientų serverių apkrovimą, mes galime reaguoti proaktyviai ir įspėti klientus apie būtinus sprendimus, siekiant užkirsti kelią problemai, o prireikus atliksime būtinus pakeitimus Jūsų svetainėje ar aplikacijoje.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie „DigiState“ profesionalų hostingą? Susisiekite!