Paspartinkite savo internetinės svetainės veikimą!

Jūsų kompiuterio RAM – operatyvioji atmintis – yra spartinimo sistema, užkertanti kelią atvejams, kuomet veikiančios programos tūkstančius ar net milijonus kartų kreipiasi į kietąjį diską. Kitaip tariant, operatyvioji atmintis neleidžia stabdyti kompiuterio veikimo užklausų skaičiumi. Iš esmės tas pats vyksta internete svetainių užkrovimo metu – suvedus svetainės adresą naršyklės adresų laukelyje ir paspaudus „Enter“, svetainės duomenys keliauja iš serverio iki svetainės lankytojo. Talpykla (angl. cache) neleidžia tūkstančius kartų kreiptis į svetainės serverį, kuris gali būti kitame pasaulio gale, taip užtikrinant sklandų svetainės krovimą.

Interneto talpyklos bendradarbiauja su serveriu ir lankytojo naršykle. Naršyklėje talpykla išsaugo resursų kopijas (HTML puslapius, nuotraukas, įvairius skriptus, stilių informaciją ir kt.), o lankytojui prireikus tam tikros informacijos, talpykla atvaizduoja tai, ką turi išsaugojusi, vietoje to, kad kreiptųsi į serverį.

Greitai veikianti svetainė reiškia ne tik patenkintus klientus, bet ir geresnes pozicijas „Google“ ir kituose paieškos varikliuose, o tai gali lemti komercinę sėkmę. „DigiState“ patyrę inžinieriai pasiruošę pagreitinti Jūsų svetainės veikimą – naudojant įvairias priemones, bus užtikrintas greitas svetainės krovimas ir nuolatinis pasiekiamumas naudotojams.

Kaip žinoti, ar man reikia svetainės greitinimo paslaugų?

Jei užsiimate elektronine komercija, labai tikėtina, kad svetainės pagreitinimas Jums labai pasitarnaus – ne tik pagerinsite klientų naršymo patirtį, bet ir uždirbsite daugiau, nes Jūsų svetainę dėl aukštesnių reitingų paieškos sistemose pamatys daugiau žmonių. „DigiState“ bendradarbiauja su geriausiais interneto tiekėjais ir nuolat ieško naujų metodų, kaip pagreitinti svetainių veikimą. Pirmiausia peržiūrėję svetainės kodą ir įsitikinę, kad šis veikia optimaliai, toliau patikrinsime, kaip veikia serveris ir ką mato vartotojas, apsilankęs skirtingu laiku. Taip įvertinsime, ar svetainės pagreitinimo paslaugos Jums reikalingos ir ar atneš naudos. Tuo tarpu Jūsų pagrindinis siekis turėtų būti geriausia įmanoma vartotojo patirtis net piko valandomis.

Pavyzdžiui, nedarbo dienomis, paleidus reklaminę kampaniją ar paskelbus nuolaidas natūralu, kad lankytojų skaičius išauga. Tam būtina iš anksto pasiruošti ne tik iš serverio pusės, bet ir atlikti svarbius svetainės pagreitinimo darbus. Juk nenorite, kad užėjęs lankytojas pamatytų tik klaidos kodą?

„DigiState“ komanda gali pasiūlyti Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį sprendimą, nesvarbu, planuojate reklaminę kampaniją ar tiesiog jaučiate, kad Jūsų svetainė veikia lėtokai. Susisiekite!