Kuriate svetaines ir ieškote hostingo partnerio? Mes pasiruošę padėti!

Nesvarbu, kuriate svetaines vienas ar dirbate 50-ies žmonių komandoje, hostingas programuotojui kartais gali tapti nemažu galvos skausmu. Vyrauja įvairi praktika – kai kurios žiniatinklio agentūros įtraukia hostingo paslaugas į savo pasiūlymus, kai kurios nenori tuo užsiimti, nes tai ne jų sritis ar trūksta reikiamų kompetencijų.

Neabejojame, kad aiški specializacija, o ne „Jack of all trades“ požiūris ilguoju laikotarpiu atsiperka – skirdami dėmesį pagrindiniam darbui ir gilinimuisi į naujausias žiniatinklio technologijas, ilgainiui tapsite geresniu specialistu ir uždirbsite daugiau. Suprasdami tai, siūlome „DigiState“ kompetencijas ir visokeriopą pagalbą.

Mūsų specialistai išmano ne tik hostingo, bet ir internetinių sistemų programavimo pusę, todėl bendravimas bus sklandus ir paprastas. Esame visuomet pasiekiami konsultacijai, mielai dalijamės savo žiniomis ir rekomendacijomis, padedame įvertinti reikiamus resursus ir atrasti tinkamiausią variantą. Dar daugiau, savo veikloje naudojame klientų portalą, todėl paslaugų užsakymas bus kaip niekad lengvas.

Dėmesys Jūsų projektui

Mūsų išskirtinumas – asmeninis dėmesys klientui bei projektui, todėl visada įsigiliname į projekto specifiką, verslo modelį. Pasiūlysime konkrečiai situacijai pritaikytus sprendimus, atitinkančius pageidavimus ir techninius parametrus. Jūsų prašymu, parengsime profesionalaus hostingo pasiūlymus ir sutartis Jūsų galutiniam klientui.
Jums pageidaujant, taip pat galime dirbti kaip pagrindinis techninės pagalbos kontaktas – mūsų specialistai išmano tiek hostingo, tiek internetinių sistemų programavimo subtilybes, todėl galės padėti abiem klausimais. Tikime, kad tokiu būdu klientų aptarnavimas vyksta greičiausiai ir sklandžiau.

„DigiState“ – Jūsų hostingo partneris

Internetinių sistemų programuotojai turi puikias technines žinias ir dažniausiai yra gerai susipažinę su hostingo planais, žino, kas yra siūloma rinkoje. Mes kviečiame išnaudoti „DigiState“ patirtį ir žinias – šiuo atveju programuotojas rūpinasi fizine serverio būkle, o „DigiState“ atlieka priežiūros darbus, valdo „Linux“ arba „Microsoft“ serverius pagal iš anksto pasirašytą priežiūros paslaugų sutartį.

Jums pageidaujant, „DigiState“ komanda taip pat gali pasirūpinti ugniasienių diegimu, atsarginių kopijų konfigūracija – visos paslaugos bus matomos „DigiState“ klientų portale ir tuo pačiu stebimos mūsų specialistų. Portale matysite visą informaciją apie paslaugas, techninę ir pagalbos informaciją bei galėsite informuoti klientus iš anksto apie būtinus pakeitimus.

Įdomu? Turite papildomų klausimų? Susisiekite!

Webdeveloper hosting door DigiState