IT priežiūros ir valdymo paslaugos

„DigiState“ komanda Jums gali pasiūlyti platų IT priežiūros ir valdymo paslaugų spektrą – esame pasiruošę įvertinti Jūsų naudojamų aplikacijų specifikacijas ir reikalavimus bei pateikti geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį duomenų talpinimo ir priežiūros pasiūlymą.

Po svetainės ar aplikacijos testavimo ir pristatymo rinkai, darbas tuo nesibaigia – kviečiame kreiptis dėl mūsų paslaugų išbandymo, kurio metu bus matuojamas Jūsų svetainės ar aplikacijos krovimo greitis, vidutinis ir piko lankytojų skaičius bei įvertinamas realus resursų poreikis, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas. Bandomojo laikotarpio metu surinkta informacija padės atsakyti į klausimus, kada reikia plėsti ar mažinti resursus, o galbūt reikėtų keisti strategiją ar verslo modelį. Ši informacija taip pat padės tiksliau planuoti biudžetą bei įžvelgti potencialias saugumo ir verslo tęstinumo grėsmes.

Kodėl turėčiau susisiekti su „DigiState“ konsultacijai?

Dėl greičio! Tyrimai rodo, kad sparčiai veikianti svetainė ar aplikacija ne tik pagerina vartotojų patirtį, bet ir pagerina pozicijas „Google“ ir kitų paieškos variklių rezultatuose. Kaip pamatuoti svetainės ar aplikacijos krovimo greitį ir įvertinti, ar ši paslauga reikalinga? Išbandykite įrankius „Pngdom“ arba „Webpagetest“, o jei nežinote nuo ko pradėti – tiesiog kreipkitės į „DigiState“ komandą, maloniai suteiksime nemokamą konsultaciją, o vėliau ir progą išbandyti mūsų IT priežiūros ir valdymo paslaugas.

Daugiau nei patarimai hostingo klausimais

Kviečiame susisiekti konsultacijai ir pažadame, kad gausite kur kas daugiau nei paprastus patarimus – būtinai papasakosime apie dažniausiai iškylančius nesklandumus talpinant svetaines ir aplikacijas, kas yra aptarnavimo lygio susitarimas (angl. SLA – Service Level Agreement), kada reikėtų svarstyti perėjimą iš bendro serverio į dedikuotą serverį ar debesiją bei atsakysime į kitus kylančius klausimus.

„DigiState“ komanda gali pasirūpinti įvairiausiais hostingo iššūkiais bei padėti pagerinti vartotojo patirtį naršant Jūsų svetainę ar aplikaciją. Bendradarbiavimas su „DigiState“ reiškia ne tik geriausią įmanomą patirtį Jūsų lankytojams, bet taip pat ir gyvybiškai svarbių Jūsų verslo duomenų saugumą.

Nedvejokite, susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai!