Hostingas Jūsų el. parduotuvės sėkmei

Pasirinkti tinkamą elektroninės parduotuvės talpinimo būdą gali būti sudėtinga, ypač tuomet, kai nesate to darę anksčiau. Pasiekiamumas, prieinamumas ir kaštų kontrolė yra svarbūs aspektai talpinant bet kokią svetainę, tačiau ypatingos svarbos jie tampa talpinant el. parduotuvę – šie faktoriai gali paveikti veiklos tęstinumą ir verslo reputaciją ateityje. „DigiState“ komanda Jums padės išsirinkti Jūsų atveju tinkamiausią sprendimą bei padės priimti sėkmingus verslo sprendimus ateityje.

„DigiState“ el. parduotuvės hostingo sprendimo privalumai:

  • Sprendimas tinkamas el. parduotuvėms su įvairiomis turinio valdymo sistemomis: „Magento“, „WooCommerce“, „Zencart“ ir kt.;
  • Pritaikytas pagal Jūsų el. parduotuvės produktų kiekį ir lankytojų skaičių;
  • Jokių paslėptų mokesčių ar netikėtų sąskaitų;
  • Asmeninis dėmesys Jūsų projektui;
  • Nuolatinis el. parduotuvės pasiekiamumas.

Pasiekiamumas – kodėl toks svarbus elementas?

Pasiekiamumas elektroninių parduotuvių talpinimo (hostingo) srityje reiškia, kad Jūsų el. parduotuvė bus nuolatos pasiekiama klientams, kai šie panorės įsigyti Jūsų siūlomas prekes ar paslaugas. Tai taip pat reiškia, kad turėsite nematomą partnerį, suprantantį programinį kodą bei nusimanantį, kokie mokėjimo būdai yra patys saugiausi ir kokie programinės įrangos atnaujinimai būtini, kad el. parduotuvė būti saugi ir patogi naudoti.

Jūsų el. parduotuvės pasiekiamumas taps dar svarbesniu elementu, jei nuspręsite naudoti „Google“ reklamas ar samdyti rinkodaros agentūrą. Bendradarbiaudami su „DigiState“ galėsite nebesukti galvos dėl hostingo ir koncentruotis į pagrindinę veiklą – mes pasirūpinsime, kad Jūsų el. parduotuvė būtų saugi, greitai veikianti ir nuolatos pasiekiama Jūsų klientams.

Jei turite klausimų ar norėtumėte sužinoti daugiau apie el. parduotuvės talpinimą – susisiekite su mumis. Esame pasiruošę padėti!