Talpinkite savo duomenis debesyje!

Nors debesijos technologija (angl. cloud computing) naudojama jau kurį laiką, tačiau vis dar sulaukiame klausimų dėl jos veikimo principų, prieinamumo naudotojams. Galime Jus patikinti, kad tai – gana plačiai paplitusi technologija, galinti padėti išspręsti įvairius iššūkius, su kuriais tenka susidurti kasdieniame darbe.

Debesų kompiuterija – tai infrastruktūra, išskirstyta per kelis serverius, taip užtikrinant paslaugų tęstinumą ir pakankamą išteklių kiekį. Debesijos valdymo programinė įranga nuolat stebi resursų sunaudojimą, jų prideda arba sumažina pagal poreikį, todėl darbas vyksta be pertrūkių. „DigiState“ debesų kompiuterijos paslauga ne tik užtikrina darbą be trikdžių bei pakankamą resursų kiekį, bet ir garantuoja Jūsų duomenų saugumą ir privatumą.

„DigiState“ naudojasi vietinių ir tarptautinių duomenų centrų paslaugomis bei įvairiomis virtualizacijos platformomis: „Hyper-V“, „Xen“ ir „ESX“, todėl galime pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus bei šiuos privalumus:

  • Duomenų saugumas ir privatumas: Jūsų duomenys bus talpinami ten, kur pageidausite;
  • Lankstumas: debesijos architektūrą pritaikysime pagal Jūsų poreikius: pavyzdžiui, kuriame įvairias hibridinių debesų struktūras, naudojant „Google Cloud“ arba „Microsoft Azure“;
  • Efektyvumas: tuojau pat paruošime Jūsų debesijos aplinką darbui;
  • Techninė pagalba: dėl plataus partnerių tinklo, „DigiState“ užtikrina tokį patį paslaugų teikimo lygį bet kuriame pasaulio kampelyje.

Išbandykite debesų kompiuteriją savo projektų talpinimui

Talpindami savo svetainę debesyje turėsite kur kas daugiau galimybių keisti paslaugų apimtį, pridėti ar sumažinti resursų kiekį, taip pat būsite tikri, kad svetainė nuolatos veiks be trikdžių. Debesijos sprendimas leidžia atskirti serveryje veikiančią (angl. back-end) ir atvaizduojamąją (angl. frond-end) svetainės dalis, taip užtikrinamas aukštesnis saugumo lygis, o talpinant svetainės front-end duomenis ne viename, o keliuose serveriuose garantuojamas nenutrūkstamas veikimas.

Bereikbare cloud hosting door DigiState

Turite klausimų? Norėtumėte pasikonsultuoti dėl savo svetainės talpinimo debesyje? Susisiekite nemokamai konsultacijai.