Aukštos kokybės hostingo paslaugos

hosting services by DigiState

„DigiState“ gali pasiūlyti pilną pažangių hostingo paslaugų portfelį. Jums nereikės gilintis į hostingo subtilybes – esame patyrę specialistai ir galime pasiūlyti Jums tinkamiausią sprendimą. Dirbdami su „DigiState“ komanda, būsite tikri, kad gaunate geriausią resursų ir žinių kombinaciją už prieinamą kainą.

Mūsų siūlomų hostingo paslaugų dėka būsite tikri, kad Jūsų svetainė veiks nuolatos ir be priekaištų. Mūsų siūlomos paslaugos:

  • Domenų vardai (vietiniai ir tarptautiniai);
  • Hostingas bendruose serveriuose (angl. shared hosting) – svetainių talpinimas, kai serverių resursais dalijamasi su kitais naudotojais, „Windows“ ir „Linux“ variantai;
  • Dedikuotas hostingas – Jums dedikuota virtuali mašina su fiksuotu resursų kiekiu, „Windows“ ir „Linux“ variantai;
  • Talpinimas debesyje – virtualios paslaugos su besiplečiančiais resursais, „Windows“ ir „Linux“ variantai;
  • Ugniasienių sprendimai;
  • Apkrovos balansavimo (angl. load balancing) paslaugos.

Kiek tai kainuos?

Kodėl nenurodome savo kainų? Iš patirties žinome, kad hostingo poreikiai nėra visuomet vienodi. Aptarę serverio parametrus ir reikiamus resursus, vėliau aptarsime ir operacinės sistemos valdymo klausimus bei darbo kartu principus, siekiančius iki pat turinio valdymo sistemos. Tikime, kad tik dirbdami tokiu būdu galime pasiūlyti itin aukštos kokybės paslaugas bei maksimaliai susikoncentruoti į kliento poreikius.

Kai kreipsitės pagalbos į „DigiState“, nenustebkite, kad telefonu neišgirsite automatinio atsakiklio ir įrašyto balso. Paskambinę iškart kalbėsitės su aukštos kvalifikacijos specialistu, puikiai išmanančiu tiek svetainių veikimo principus, tiek jų talpinimo ypatumus.

Kaip greitai galite parengti pasiūlymą?

Išsamaus paslaugų aprašymo su įmanomomis variacijomis ir kainomis sulauksite per 36 valandas. Viso pasiūlymo rengimo etapo metu bendrausite su patyrusiu specialistu – neabejojame, kad jau pirmojo kontakto metu įsitikinsite, jog kiekvienam klientui skiriame daug dėmesio ir paslaugas pritaikome pagal konkrečią kliento situaciją.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite!