Patikimiausi partneriai – duomenų centrai

„DigiState“ prioritetas – itin aukštos kokybės paslaugas teikiantys partneriai – duomenų centrai. Duomenų centrų paslaugas renkamės atidžiai ir kreipiame ypatingą dėmesį į duomenų centrų saugumą, duomenų privatumą ir veikimo stabilumą, taip pat vertiname turimus ISO sertifikatus. Duomenų centrų veiklos patikrinimą atliekame kasmet, pakartotinai įvertiname, ar pasirinktos duomenų centrų vietos yra vis dar geriausias sprendimas mums ir mūsų klientams.

Duomenų draudimas

„DigiState“ garantuoja, kad duomenys visuomet bus laikomi Jūsų pasirinktame duomenų centre. Bendradarbiaudami su „DigiState“ visada žinosite, kur fiziškai laikomi Jūsų organizacijos duomenys. Mes taip pat galime garantuoti, kad Jūsų duomenys nepaliks Europos Sąjungos ribų. Saugodami duomenis įvairiose vietose Nyderlanduose ir Rytų Europoje mes užtikrinsime, kad Jūsų atsarginės duomenų kopijos būtų nutolusios per pakankamą atstumą nuo pagrindinio duomenų centro, būtų saugios ir galėtų būti atstatytos to prireikus.

Rytų ir Vakarų Europa

Be kelių partnerių – duomenų centrų Nyderlanduose, „DigiState“ taip pat naudojasi duomenų centrų paslaugomis Rytų Europoje. Rytų Europos klientams galime pasiūlyti greitą ryšį su duomenų centrais bei atsarginių kopijų saugojimą Nyderlanduose ir atvirkščiai.

DigiState duomenų centrų lokacijos

Amsterdamas, Nyderlandai
Gyrocenter DC-2
Gyroscoopweg 134-140
1042 AZ Amsterdam

ISO 27001 sertifikatas

Amsterdamas, Nyderlandai
NorthC Datacenters
Zekeringstraat 35
1014BV Amsterdam

ISO 27001 sertifikatas

Vilnius, Lietuva
Rackray DC
Sevcenkos 16
03111 Vilnius, Lietuva

ISO 27001:2013 sertifikatas

Vilnius, Lietuva
Baltic Data Center UAB
Zirmunu str. 141
09128 Vilnius, Lietuva

ISO 27001 ISO 2000 sertifikatai