Aukščiausios kokybės partneriai-duomenų centrai

„DigiState“ prioritetas – itin aukštos kokybės paslaugas teikiantys partneriai-duomenų centrai. Duomenų centrų paslaugas renkamės atidžiai ir kreipiame ypatingą dėmesį į duomenų centrų saugumą, duomenų privatumą ir veikimo stabilumą, taip pat vertiname turimus ISO sertifikatus. Duomenų centrų veiklos patikrinimą atliekame kasmet, pakartotinai įvertiname, ar pasirinktos duomenų centrų lokacijos yra vis dar geriausias sprendimas mums ir mūsų klientams.

Duomenų draudimas

„DigiState“ garantuoja, kad duomenys visuomet bus laikomi Jūsų pasirinktame duomenų centre. Bendradarbiaudami su „DigiState“ visada žinosite, kur fiziškai laikomi Jūsų organizacijos duomenys. Mes taip pat galime garantuoti, kad Jūsų duomenys nepaliks Europos Sąjungos ribų. Su duomenų centrų lokacijomis Nyderlanduose ir Rytų Europoje mes užtikrinsime, kad Jūsų atsarginės duomenų kopijos yra nutolusios per pakankamą atstumą nuo pagrindinio duomenų centro bei yra saugios ir gali būti atstatytos to prireikus.

Rytų ir Vakarų Europa

Be kelių partnerių-duomenų centrų Nyderlanduose, „DigiState“ taip pat naudojasi duomenų centrų paslaugomis Rytų Europoje. Rytų Europos klientams galime pasiūlyti greitą ryšį su duomenų centru bei atsarginių kopijų saugojimą Nyderlanduose ir atvirkščiai.

DigiState duomenų centrų lokacijos

Amsterdamas, Nyderlandai
Databarn Amsterdam BV
Zekeringstraat 35
1014BV Amsterdam

ISO 27001 sertifikatas

Amsterdamas, Nyderlandai
Gyrocenter DC-2
Gyroscoopweg 134-140
1042 AZ Amsterdam

ISO 27001 sertifikatas

Amsterdamas, Nyderlandai
The Datacenter Group Amsterdam
Kabelweg 48a
1014 BB Amsterdam

ISO 9001, ISO 27001, NEN7510 sertifikatai

Vilnius, Lietuva
Data Logistics Center / Data INN
A. Juozapavičius g. 13,
09311 Vilnius, Lietuva

ISO 9001, ISO 27001 sertifikatai