Patikėkite domeno registravimą „DigiState“

„DigiState“ gali užregistruoti bet kokį Jūsų pasirinktą domeną (net jei nusprendėte pasirinkti itin egzotišką) už patrauklią kainą. Visuose domenuose įdiegiame DNSSEC – DNS saugumo plėtinius, užkertančius kelią įsibrovėliams. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis.

Domeno registracija – tai tik „DigiState“ paslaugų, kuriančių didesnę pridėtinę vertę, dalis, todėl domenų vardus registruojame itin patraukliomis sąlygomis. Bendradarbiaudami su mumis, neturėsite mokėti papildomai už nukreipimus ar DNS adreso keitimus – tai vienas iš mūsų išskirtinumų prieš konkurentus.
Įsigydami domeną turėtumėte įvertinti ne tik kainą, kurią sumokėsite iškart, bet ir apskaičiuoti finansines išlaidas, kurias išleisite per kelerius metus. Dėka mūsų teikiamų papildomų hostingo valdymo paslaugų, galime pasiūlyti itin patrauklias kainas domenams bei teikti aukštos kokybės talpinimo priežiūros paslaugas.

Privalumai, kuriuos gausite užregistravę domeną per „DigiState“:

  • Papildoma apsauga su DNSSEC plėtiniais
  • Nemokamas DNS valdymas
  • Įprasti domenai (.lt, .eu ir kt.) bei domenai su netradicinėmis galūnėmis (.auto, .tickets ir kt.)
  • Garantuojamas svetainės pasiekiamumas.

Domeno vardo parinkimas

Tinkamo domeno vardo parinkimas yra labai svarbus aspektas, siekiant iškilti aukštai „Google“ paieškoje, tačiau taip pat svarbu, kad nepažeistumėte kitų, jau užregistruotų prekių ženklų teisių, įsigydami domeną savo organizacijai ar projektui. Mūsų specialistai pasirengę Jums padėti domeno pasirinkimo bei įsigijimo klausimais. Taip pat galime padėti pasirinkti tinkamiausią domeno galūnę ir tarpininkauti įsigyjant ar parduodant jau užregistruotus domenus.

Turite klausimų? Susisiekite konsultacijai.