Lietuvių ir olandų įmonių pasirašyta bendradarbiavimo sutartis – tai svarbus etapas regiono hostingo rinkos vystymuisi. Partnerystės tikslas yra ne tik teikti daugiau apimančias hostingo paslaugas Lietuvoje, bet ir abiems įmonėms įsivirtinti tarptautinėse rinkose.

Lietuvių „HyperOps“ ir Nyderlandų „DigiState“ hostingo paslaugų teikimo bendrovės suvienijo jėgas ir veiklą plės tarptautiniu mastu. Abiejų įmonių vadovai tikisi, jog šis susitarimas paskatins dalintis gerąja Lietuvos ir Nyderlandų praktika bei atvers platesnį paslaugų spektrą Lietuvos elektroninės komercijos klientams. „HyperOps“ Lietuvoje turi išplėtotą infrastruktūra, kaip paslauga (IaaS) paslaugų paketą, tad bendrovės turimi resursai padės „DigiState“ įsilieti į vietinę rinką.

„DigiState“ – tai elektroninės komercijos hostingo paslaugų bendrovė, siekianti bendradarbiauti su vietiniais el. komercijos svetainių programuotojais bei el. komercijos projektų savininkais, turinčiais tarptautinių ambicijų.  Tuo tarpu „HyperOps“ dirba su tarptautiniais verslais, ieškančiais kompleksinių ir specializuotų IT infrastruktūros bei DevOps sprendimų, tad naujos partnerystės dėka, įmonė galės suteikti dar daugiau galimybių savo klientams plėstis Vakarų Europoje.

Marin Heideman, „DigiState“ įmonės vadovas tiki, jog partnerystė tarp dviejų įmonių suteiks privalumų Lietuvos vartotojams. „Nyderlanduose, hibridinės debesijos strategijos yra populiarus pasirinkimas mūsų didžiųjų klientų tarpe. Tikime, jog turima tarptautinė patirtis ir žinios elektroninės prekybos hostingo sektoriuje gali padėti Lietuvos rinkai plėstis ir tobulėti. Pasitelkdami mūsų žinias, klientai gali pagerinti savo pirkėjų patirtį, patobulinti SEO ir sėkmingai aptarnauti klientus tarptautiniu mastu.” Turėdami didesnę nei dešimties metų patirtį ir skirdami ypatingą dėmesį savo klientams, „DigiState“ siekia teikti aukščiausio lygio paslaugas Lietuvoje.

Nors abi bendrovės teikia bazines hostingo paslaugas, „DigiState“ daugiau dėmesio skiria elektroninės prekybos projektams bei konsultuoja klientus, dirbančius su „Magento“, „WooCommerce“, „Zencart“ platformomis. „HyperOps“ teikia specializuotus infrastruktūros valdymo ir DevOps sprendimus.

Gediminas Grigas, bendrovės „HyperOps“ vadovas, džiaugiasi pradėdamas naują tarptautinio įmonės vystymosi etapą bei galėdamas pristatyti universalesnį hostingą sparčiai augančiam Lietuvos klientų ratui. „DigiState“ yra patyrusi hostingo paslaugų teikėja elektroninės prekybos projektams, tad tai puiki proga augti drauge ir daugiau dėmesio skirti el. prekybai bei aptarnauti klientus, vystančius projektus būtent elektroninės prekybos srityje. Ši partnerystė mums suteikia galimybę įgyvendinti geriausias abiejų bendrovių praktikas ir pristatyti platesnį paslaugų spektrą Lietuvos ir tarptautiniams elektroninės prekybos klientams.“