Vizija

„Prieinamas hostingas“ – tai mūsų šūkis, kuriuo vadovaujamės savo veikloje. Tačiau prieinamumas reiškia ne tik nenutrūkstamą galimybę naudotis paslaugomis, tai taip pat reiškia, kad mūsų paslaugos yra įperkamos. Manome, kad kiekvienas žmogus ir kiekviena kompanija nusipelno įsigytomis paslaugomis naudotis be pertrūkių, gauti bekompromisę pagalbą, kai jos prireikia, ir už tai mokėti protingą kainą.

Mūsų siekis yra priartinti hostingą ir IT infrastruktūros valdymą arčiau Jūsų. Tai kur kas daugiau nei laiku suteikiamos paslaugos, draugiškas bendravimas ir žinojimas, kad žmogus kitame ragelio gale gali ir žino, kaip išspręsti problemą tuojau pat. Tai jausmas, jog esate vertinamas ir laukiamas, nesvarbu, ar dirbate vos kelių žmonių įmonėje, ar tarptautinėje korporacijoje.

Mes esame pasiruošę paversti prieinamumą nauju industrijos standartu ne tik Nyderlanduose ar Baltijos šalyse, bet kur kas toliau.

Misija

Aukščiausios kokybės paslaugų teikimas yra tai, ko mes siekiame. Nuo pat pirmojo kontakto iki kasdienio Jūsų IT infrastruktūros valdymo, mes esame pasiruošę nubėgti tą papildomą kilometrą, kad pranoktume Jūsų lūkesčius.

Mes nuoširdžiai manome, kad laimingi darbuotojai laimingais padaro ir mūsų klientus: plokščia „DigiState“ struktūra ir atvira kultūra su didelėmis augimo galimybėmis skatina mūsų darbuotojus pasilikti ir dirbti drauge ilgus metus bei teikti tokį klientų aptarnavimą, kuris Jus džiugintų kiekvieną dieną.

Be to, mes esame didžiausi Jūsų rėmėjai kelyje į skaitmeninę sėkmę. Nuolat besiplečiantis „DigiState“ paslaugų katalogas užtikrins, kad Jūsų IT infrastruktūra veiktų be pertrūkių ir būtų saugi mūsų rankose.