Vizija

„Prieinamas hostingas“ – tai mūsų šūkis, kuriuo vadovaujamės. Tačiau prieinamumas reiškia ne tik nenutrūkstamą galimybę pasiekti savo svetainę internetu ir naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis, tai taip pat reiškia, kad mūsų paslaugos yra įperkamos. Manome, kad kiekvienas žmogus ir kiekviena įmonė nusipelno įsigytomis paslaugomis naudotis be pertrūkių, gauti bekompromisę pagalbą, kai jos prireikia, ir už tai mokėti protingą kainą.

Siekiame priartinti hostingą ir IT infrastruktūros valdymą arčiau Jūsų. Tai – kur kas daugiau nei laiku suteikiamos paslaugos, draugiškas bendravimas ir žinojimas, kad telefonu atsiliepęs žmogus gali ir žino, kaip išspręsti problemą tuojau pat. Tai – jausmas, jog esate vertinamas ir laukiamas, nesvarbu, ar dirbate vos kelių žmonių įmonėje, ar tarptautinėje korporacijoje.

Mes esame pasiruošę paversti prieinamumą nauju standartu ne tik Nyderlanduose ar Baltijos šalyse, bet kur kas toliau.

Misija

Aukščiausios kokybės paslaugų teikimas yra tai, ko mes siekiame. Nuo pat pirmojo kontakto iki kasdienio Jūsų IT infrastruktūros valdymo – kad pranoktume Jūsų lūkesčius, esame pasiruošę nubėgti tą papildomą kilometrą.

Nuoširdžiai manome, kad laimingi darbuotojai laimingais padaro ir mūsų klientus: plokščia „DigiState“ struktūra ir atvira kultūra su didelėmis augimo galimybėmis skatina mūsų darbuotojus pasilikti ir dirbti drauge ilgus metus bei teikti tokį klientų aptarnavimą, kuris Jus džiugintų kiekvieną dieną.

Be to, esame didžiausi Jūsų rėmėjai kelyje į skaitmeninę sėkmę. Nuolat besiplečiantis „DigiState“ paslaugų katalogas užtikrins, kad Jūsų IT infrastruktūra veiktų be pertrūkių ir būtų saugi mūsų rankose.