Apie „DigiState“

Siekiate, kad Jūsų svetainė būtų nuolat prieinama internetu? Vertinate darbą su žmonėmis, kurie kalba Jūsų kalba, o ne nesuprantamais techniniais terminais? „DigiState“ – tai draugiškas ir gana jaunas hostingo paslaugų teikėjas (savo veiklą pradėjome 2007 m.), siekiantis pažinti savo klientus ir bendraujantis betarpiškai.

„DigiState“ gali pasirūpinti Jūsų el. parduotuvės, tinklaraščio ar organizacijos svetainės talpinimu už patrauklią kainą. Dar daugiau, galime padėti išsirinkti ir užsakyti Jūsų norimą domeną, pasirūpinti el. pašto paslauga bei apsaugoti nuo programišių atakų.

Mūsų siūloms hostingas reiškia ne tik nuolat pasiekiamą svetainę, bet ir nuolatinę pagalbą. Specialistai be ilgų procedūrų bet kuriuo paros metu mielai padės išspręsti susidariusią situaciją, atsakys į visus klausimus bei kalbės Jums suprantama kalba. Mes ne tik išmanome hostingo ypatumus, bet ir puikiai pažįstame svetainės programavimo dalį, todėl galime pasiūlyti sprendimus, padėsiančius pagreitinti svetainės veikimą. Juk spartus svetainės veikimas = aukštos „Google“ pozicijos.

Saugus hostingas

Svetainės pasiekiamumas ir efektyvi komunikacija nėra vieninteliai dalykai, kuriuos galime pasiūlyti. Hostingo saugumas yra ne ką mažesnis mūsų prioritetas. Konsultuojame klientus hostingo saugumo klausimais, padedame sukurti saugias hostingo aplinkas, susitvarkyti su augančiu lankytojų srautu bei numatyti su greitu augimu ateinančias grėsmes.

Ieškote hostingo partnerio? Esate programuotojas, vystote projektus ir ieškote komandos, kuriai galėtumėte patikėti hostingo klausimus? Susisiekite su mumis!